Ga naar inhoud

Sony Alpha A7R V systeemcamera + 16-35mm f/2.8 GM II

Sony E-mount Fullframe Systeemcamera Sony

Ik zie hier een body en lenscombinatie die breed inzetbaar is. De fullframe sensor, de 16-35mm f/2.8 GM II en de 8-stops beeldstabilisatie geven je veel controle als je werkt met natuurlijk licht of als je in beweging snel wilt schakelen. Voor portretwerk is dat prettig wanneer je een rustige achtergrond wilt houden en tegelijk een breed kader wilt hebben voor gezinnen of een omgeving in beeld.

De camera biedt een kantelbaar touchscreen, wifi, bluetooth en ondersteuning voor CFexpress Type A en SD geheugen. De NP-FZ100 accu hoort erbij. De combinatie van 8K-video en een ISO tot 32000 maakt deze set ook interessant als je naast foto’s soms bewegend beeld wilt vastleggen. Voor wie met Sony E-mount werkt, is het handig dat er veel compatibele objectieven beschikbaar zijn.

  • Fullframe 61 megapixel sensor voor veel detail
  • 16-35mm f/2.8 GM II voor een lichtsterke groothoekzoom
  • 8-stops beeldstabilisatie voor rustiger werken uit de hand
  • Kantelbaar touchscreen voor flexibel kaderen
VattingSony E-mount
SensorFullframe
TypeSysteemcamera
AccumodelNP-FZ100
MerkSony
Prijs€6.498,00

Veelgestelde vragen

Is deze camera geschikt voor portretten?

Ja, door het fullframe formaat en de lichtsterke 16-35mm f/2.8 GM II kun je flexibel werken met een rustige achtergrond en veel beeldcontrole.

Welke geheugenkaarten gebruikt deze camera?

De camera ondersteunt CFexpress Type A en SD geheugen.

Welke accu hoort bij deze camera?

Deze set gebruikt de NP-FZ100 accu.

Een stap hoger? Sony Alpha A1 II (€7.499,00) · Sony Alpha A7R VI systeemcamera + 16-35mm GM II (€7.598,00)