Ga naar inhoud

Laowa 4mm f/2.8 Circular Fisheye Canon EOS-M objectief

Canon EF-M-mount Fisheye 4 mm f/2.8 Laowa

Ik zie dit objectief vooral als een creatieve keuze voor wie bewust van het gewone beeld af wil stappen. De Laowa 4mm f/2.8 Circular Fisheye is een fisheye met Canon EF-M-mount en een maximaal diafragma van f/2.8. De ronde beeldweergave geeft een opvallend effect dat je niet snel met een standaardobjectief krijgt.

De korte brandpuntsafstand van 4 mm zorgt voor een uitgesproken perspectief. Dat kan interessant zijn als je experimenteert met vorm, ruimte en onverwachte standpunten. Voor portret- of familiewerk is dit geen klassieke allround lens, maar juist een objectief voor een specifieke, speelse benadering. De winkel noemt ook dat er geen filter mogelijk is, dus daar moet je in je werkwijze rekening mee houden.

Praktisch om te weten

  • Merk: Laowa
  • Type: fisheye
  • Brandpunt: 4 mm
  • Grootste diafragma: f/2.8
  • Vatting: Canon EF-M-mount
  • Geen filter mogelijk
VattingCanon EF-M-mount
TypeFisheye
Brandpunt4 mm
Grootste diafragmaf/2.8
MerkLaowa
Prijs€299,00
Deze lens heeft Canon EF-M-mount. CameraNu voert op dit moment geen camerabody met deze vatting; de lens past op je bestaande Canon EF-M-mount-camera.

Veelgestelde vragen

Voor welk systeem is dit objectief geschikt?

Dit objectief heeft een Canon EF-M-mount en is bedoeld voor Canon EOS-M.

Welke beeldweergave geeft dit objectief?

Het is een circular fisheye, dus je krijgt een ronde beeldweergave met een uitgesproken fisheye-effect.

Kun je een filter gebruiken op dit objectief?

Nee, volgens de productomschrijving is er geen filter mogelijk.